Hakkımızda

Firmamız, Angora Rozet Toptan Kuyum San. ve Tic. Ltd. Şti 23 yıllık tecrübe ile kurulmuş ve kısa zamanda ülkemizin en önemli Kupa, Madalya, Rozet ve Ödül üreticisi ve satıcısı haline gelmiştir.

Bu başarı, sektörel trendlerin yakından takibi, araştırma ve geliştirme faaliyetlerine gereken önemin verilmesi ve sürekli olarak son teknolojiye yatırım yapılmasıyla gerçekleşmiştir.

Yaptığımız işe tutkuyla bağlılığımız, tecrübemiz, müşteri istekleri doğrultusunda müşteri odaklı çalışmamız, geniş üretim parkurumuz, güçlü ürün çeşitliliğimizin yanında hızlı ve yüksek kapasiteli üretim kabiliyetimiz müşterilerimize büyük avantaj sağlamaktadır. Tüm bu özellikler ve müşteri memnuniyetimiz bizi sektörümüzde lider konuma getirmiştir.

Firmamız; Kupa, Madalya, Rozet, Anahtarlık, Bröve, Plaket ve Ödül üretimine ilave olarak müşteri talepleri doğrultusunda son yıllarda yaptığı çalışmalarla Bayrak, Kimlik askı kordonu(Lanyad), Maskot Oyuncak ve Endüstriyel Pleksiglas Akrilik işleme konusunda da çalışmalar yapmaktadır. İmalatını yaptığımız malzemeleri çok kısa sürede üretebilmemiz, güçlü stoklarımız ve müşterilerimize sunduğumuz teslimat hizmetimiz en büyük avantajımızdır.

Angora Rozet olarak, maksimum müşteri memnuniyetimiz için kalite sistemimizle birlikte Tasarımda Mükemmellik, Takım Çalışması ve Sürekli Gelişim için Değişim değerleri ile ilerlemekteyiz.